Náš príbeh

time-for-lime-pribeh-1Prvá idea k vytvoreniu Time for Lime vznikla v hammocku na pláži. V čase relaxu a silného ničnerobenia, vo chvíli, akých je v našom živote ako šafránu. Vždy sme mali ambície skúšať nové veci a tak spojením nášho životného štýlu a toho, čo nám je skutočne blízke, vznikol nápad vytvoriť si vlastný e-shop. Taškový! Bez veľkých ambícií, len tak pre radosť, postavený na veľkom nadšení a chuti priniesť niečo zaujímavé.

Sme nadšenci aktívne stráveného času, dobíjania enegie z chvíľ strávených s priateľmi, v prírode, na biku, surfe, snowboarde. Takže náš život je neustála zmena, sme večne na cestách. A s cestovaním súvisí balenie. Balenie a vybaľovanie. A opäť balenie. Do tašky malej, väčšej, najväčšej. Preto sa pre nás taška stala synonymom nových zážitkov a relaxu v rôznych podobách. Veď žiadna dobrá story nezačína: “Keď som doma jedol šalát...”

Výber názvu značky nie je náhodný. Time for Lime nie je iba brand, je to životná filozofia, ktorá má korene v Karibiku. LIME znamená Live In the Moment Everyday (užite si každý moment, každý deň) a nabáda k tomu, aby ste sa nebáli vymeniť slušné boty za tenisky, kabelku za tašku a ukázali svetu, že pod fasádou mestského tvora piští duša dobrodruha.

Noví ľudia. Nové miesta. Nové dobrodružstvá. Každý jeden deň! Osvojili sme si tento overený karibský recept na pohodu a s taškou na pleci sa vydávame na lov nových zážitkov.

 

Späť do obchodu