Náš príbeh

time-for-lime-pribeh-1Prvá idea k vytvoreniu Time for Lime vznikla v hammocku na pláži. V čase relaxu a silného ničnerobenia, vo chvíli, akých je v našom živote ako šafránu. Vždy sme mali ambície skúšať nové veci a tak spojením nášho životného štýlu a toho, čo nám je skutočne blízke, vznikol nápad vytvoriť si vlastný e-shop. Taškový! Bez veľkých ambícií, len tak pre radosť, postavený na veľkom nadšení a chuti priniesť niečo zaujímavé.

Sme nadšenci aktívne stráveného času, dobíjania enegie z chvíľ strávených s priateľmi, v prírode, na biku, surfe, snowboarde. Takže náš život je neustála zmena, sme večne na cestách. A s cestovaním súvisí balenie. Balenie a vybaľovanie. A opäť balenie. Do tašky malej, väčšej, najväčšej. Preto sa pre nás taška stala synonymom nových zážitkov a relaxu v rôznych podobách. Veď žiadna dobrá story nezačína: “Keď som doma jedol šalát...”

Výber názvu značky nie je náhodný. Time for Lime nie je iba brand, je to životná filozofia, ktorá má korene v Karibiku. LIME znamená Live In the Moment Everyday (užite si každý moment, každý deň) a nabáda k tomu, aby ste sa nebáli vymeniť slušné boty za tenisky, kabelku za tašku a ukázali svetu, že pod fasádou mestského tvora piští duša dobrodruha.

Noví ľudia. Nové miesta. Nové dobrodružstvá. Každý jeden deň! Osvojili sme si tento overený karibský recept na pohodu a s taškou na pleci sa vydávame na lov nových zážitkov.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie